Silna więź

Blog

Blogi modowe / Blog 238 Views

_Z8A1015 — 3Silna więź taki temat chcę dziś poruszyć , dużo z osób zadaje mi pytanie jak zmieniła się Weronika przez ten okres, kiedy prowadzimy bloga.Te osoby, które Nas śledzą od samego początku to wiedzą, że z Weroniką łączy mnie ogromna więź.

Nie umiem Wam tego opisać,jestem szczęśliwa,że mam tak wspaniałą osobę przy sobie,dałam jej życie ona za to daje mi MIŁOŚĆ.

Już jak byłam na oddziale jedna z Pań pielęgniarek powiedziała,że Weronika jest bardzo ze mną związana, że będzie silna więź między Nami.Szkoda,że nie pamiętam,która to była z chęcią bym jej powiedziała jak jest i podziękowała za te słowa.

Razem śmiejemy się i razem płaczemy,mamy wspólne zainteresowania,ma dopiero 10 lat a czasami rozmawiam z nią jak z dorosłą osobą.Wiele mam pyta jak zbudować tak silną więź , u Nas tak jak pisałam jest to od momentu urodzenia.Ale trzeba takie rzeczy pielegnować , dbać o nie .Tego nie kupi się za żadne pieniadze.Jestem szczęściarą , spotkało mnie cos tak wyjątkowego.

Dla Nas jeden dzień rozłąki to wieczność.Jak to pielęgnujemy ? Spędzamy bardzo dużo czasu ze sobą, rozmawiamy,ona wie ,że z każdym problemem może do mnie przyjść i go rozwiążemy.Dzielimy się szczęściem i troskami.Życzę Wszystkim doznania tak wspaniałego uczucia jak silna więź.Pięlęgnujcie to niech trwa wiecznie.

Na dzisiejszych zdjęciach z Wercią prezentujemy bluzy WERONIKA BUCHOLSKA , które stworzyłyśmy z firmą Naj Naj Kids , ale o tym pisałam Wam w poprzednim poście :) Kochani już niedługo kolejne rzeczy znajdą się w sprzedaż :)

Pozdrawiamy

Bluzy  – Naj Naj Kids 

_Z8A1858 — 2

_Z8A1560 — 1

_Z8A1762 — 1

_Z8A1883 — 2

Podziel się!

Inne podobne wpisy:

Comments